DataMe meeskond on hästi kursis finantsmaastikul toimuva tootearenduesega ja kehtivate regulatsioonidega nii Eestis kui ka mujal maailmas. Rahvusvahelistele teadmistele tuginedes, pakub DataMe kıige kaasaegsemaid ja turvalisemaid andmetöötluse lahendusi.
FinanceEstonia liikmetena seisame üleüldise finantsvaldkonna arengu eest Eestis.

Vaata mis sektorites DataMe tegutseb

 • Kiirlaen

  Kiirlaenude puhul on tegemist lühiajaliste väikelaenudega, mis on üldjuhul väiksemad kui 1000€ ja laenuperiood varieerub mõnest nädalast aastani. Nagu laenu nimetus ütleb, on kiirlaenu puhul vajalik kliendi maksevõime kiire ja täpne hindamine. Mida kiiremini ja täpsemalt kliendi maksevõimet hinnatakse, seda väiksem on laenude väljastamise kulu ja halvaks minevate laenude protsent.

 • Järelmaks

  Järelmaks on väikelaenu toode, mida kasutatakse konkreetse kauba soetamiseks, üldjuhul pakuvad järelmaksu kauplused. Laenusummad algavad mõnekümnest ja võivad tõusta mitme tuhande euroni. Laenuperioodid on mõnest kuust kuni viie aastani. DataMe süsteem annab järelmaksu pakkujale reaalajas ülevaate kliendi laenukohustustest, aidates seeläbi ennetada pettusi. Omades laenutaotlejatest paremat ülevaadet saab tegutseda väiksemate riskide ja suurema kasumiga.

 • Väikelaen

  Väikelaenu kasutatakse väiksemate kulutuste katteks, näiteks katusevahetus või autoremont. Kõige rohkem väljastavad väikelaene universaalpangad, kuid üha enam kasvab väiksemate laenuandjate turuosa. Nende eduks on tootearendus ja innovatsioon, mis tugineb mitmekülgsele informatsioonile, et hinnata kliendi maksevõimet kiiremini ja täpsemalt. DataMe süsteem pakub informatsiooni klientide maksekäitumise kohta, aidates seeläbi automatiseerida krediidiandmete analüüsi.

 • Krediitkaart

  Krediitkaart on maksevahend mille kasutamine annab mugava võimaluse laenutoodete tarbimiseks. Uuendused maksevahendite loomisel jätkuvad ning kaartide väljastajad otsivad pidevalt uusi võimalusi ja infoallikaid, mis tagaks konkurentsieelise. DataMe poolt pakutav aja- ja asjakohane informatsioon vähendab krediidiandjate kahjumit ning suurendab kasumit.

Kontakt